1. Koszty przesyłki są jednolite w każdym przypadku i wynoszą 12zł od zamówienia.
 2. Dla zamówień na sumę powyżej 300 zł dostawa gratis (dotyczy przesyłek realizowanych na terenie Polski).
 3. Zasady zapłaty i wysyłki towaru dotyczą zamówień realizowanych na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Przesyłki zagraniczne realizowane są na indywidualnie uzgadnianych zasadach i indywidualnie określanych kosztach dostawy.
 4. Kupujący uiszcza zapłatę za towar i jego dostawę niezwłocznie po złożeniu formularza zamówienia.
 5. Akceptujemy płatności:
 • tradycyjnym przelewem,
 • przelewem elektronicznym,
 • gotówką przy odbiorze osobistym
 1. Sprzedający ma prawo do odstąpienia od umowy kupna/sprzedaży, jeżeli Kupujący nie opłaci zamówienia w ciągu 14 dni kalendarzowych licząc od dnia kolejnego po dniu złożenia formularza zamówienia.
 2. Termin dostawy zamówionych towarów wynosi od 24 godzin do 7 dni roboczych, od poniedziałku do piątku z wyłączeniem świąt, od momentu zaksięgowania zapłaty na koncie Sprzedającego. W przypadku braku możliwości dostawy towaru w wyżej wymienionym czasie, Kupujący zostanie o tym niezwłocznie poinformowany i będzie miał w tym przypadku prawo do odstąpienia od umowy.
 3. Kupujący zobowiązuje się do odebrania wysłanej paczki. W przypadku nie odebrania przesyłki, Sprzedający może na prośbę Kupującego przesłać zakupiony towar jeszcze raz, po uiszczeniu przez Kupującego opłaty za ponowną dostawę. W innym przypadku zakupiony towar będzie postawiony do dyspozycji Kupującego w punkcie odbioru osobistego przez okres do trzech miesięcy od dnia wystawienia dowodu zakupu, nie dłużej jednak, niż termin przydatności produktu. Po tym terminie towar przechodzi na własność Sprzedającego.
 4. Po otrzymaniu przesyłki Kupujący powinien dokładnie sprawdzić stan opakowania i jej zawartość. W razie stwierdzenia ewentualnych ubytków lub uszkodzeń Kupujący powinien dokonać wszelkich czynności niezbędnych do ustalenia odpowiedzialności przewoźnika. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia, Sprzedający zaleca sporządzić protokół szkody.

 

Zielarstwo i Akupunktura

Ewelina Rondalska

ul. Jutrzenka 24

62-090 Kiekrz

 

NIP: 7811955400

REGON: 368617379